Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Field
gl: Campo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
