Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
