Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Field
he: שדה

en: Custom
he: מותאם

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Field name
he: שם שדה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
