Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
