Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Field
hr: Polje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
