Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
