Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Field
id: Bidang

en: Custom
id: Tersuai

en: Role ID
id: ID peran

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field settings
id: Pengaturan data

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
