Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Field
is: Svæði

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: - Select -
is: - Velja -
