Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Field
it: Campo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Field settings
it: Impostazioni campo

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità
