Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Field
ja: フィールド

en: Custom
ja: カスタム

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Field name
ja: フィールド名

en: Configurations
ja: システム構成

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル
