Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Custom
jv: Kostum

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: - Select -
jv: - Pilih -
