Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Field
ka: ველი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Field name
ka: ველის სახელი
