Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Field
kk: Өріс

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
