Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Field
km: វាល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
