Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Field
ku: خانە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
