Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Field
lt: Laukelis

en: Custom
lt: Savitas

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: You must select at least one role.
lt: Pasirinkite bent vieną rolę

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
