Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Field
lv: Lauks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
