Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Remove
ms: Buang

en: Field
ms: Medan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Field name
ms: Nama medan

en: Field settings
ms: Seting medan

en: - Select -
ms: - Pilih -
