Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
