Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Field
oc: Camp

en: Custom
oc: Personalizat

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
