Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Field
pl: Pole

en: Custom
pl: Własne

en: Role ID
pl: ID roli

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji
