Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Field
fa: میدان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Field name
fa: نام میدان

en: Field settings
fa: تنظیمات میدان

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
