Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Field
sk: Pole

en: Custom
sk: Vlastná

en: Field name
sk: Meno poľa

en: You must select at least one role.
sk: Musíte vybrať aspoň jednu kategóriu používateľov.

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
