Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Field
sv: Fält

en: Custom
sv: Anpassad

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Field name
sv: Fältnamn

en: You must select at least one role.
sv: Du måste välja åtminstone en roll.

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling
