Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Field
ta: புலம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field settings
ta: புல அமைவுகள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி
