Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
