Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม
