Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Field
tr: Alan

en: Custom
tr: Özel

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Field name
tr: Alan adı

en: You must select at least one role.
tr: En az bir rol seçmelisiniz.

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
