Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Field
uk: Поле

en: Custom
uk: Власний

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Field name
uk: Назва поля

en: You must select at least one role.
uk: Треба вибрати принаймні одну роль.

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності
