Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Field
vi: Trường

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Field name
vi: Tên trường

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
