Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Field
ca: Camp

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Field name
ca: Nom del camp

en: You must select at least one role.
ca: Heu de seleccionar almenys un rol.

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
