Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Field
de: Feld

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Role ID
de: Rollen-ID

en: Field name
de: Feldname

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Field settings
de: Feldeinstellungen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp
