Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Field
eo: Kampo

en: Custom
eo: Propra

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
