Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Field
es: Campo

en: Custom
es: Personalizado

en: Role ID
es: ID de rol

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Field settings
es: Opciones del campo

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
