Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Field
eu: Eremua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota
