Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Field
fi: Kenttä

en: Custom
fi: Oma

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti
