Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Field
fr: Champ

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Field name
fr: Nom du champ

en: You must select at least one role.
fr: Vous devez sélectionner au moins un rôle.

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité
