Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: You must select at least one role.
kn: ನೀವು ಕನಿಷ್ಟ ಪಕ್ಷ ಒಂದು ಪಾತ್ರವನ್ನು ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಬೇಕು.

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
