Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Field
nl: Veld

en: Custom
nl: Aangepast

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
