Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Field
ro: Câmp

en: Custom
ro: Personalizat

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
