Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Field
sl: Polje

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
