Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
