Field Report (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Options
da: Valg

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Blocks
da: Blokke

en: Contact Forms
da: Kontaktformularer
