Field Report (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Options
pl: Opcje

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Blocks
pl: Bloki

en: Contact Forms
pl: Formularze kontaktowe
