Field Report (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
