Field Report (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Comments
es: Comentarios

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Options
es: Opciones

en: Media
es: Multimedia

en: Field Label
es: Etiqueta de campo

en: Taxonomy Terms
es: Términos de taxonomía

en: Blocks
es: Bloques

en: Field Type
es: Tipo de campo

en: Contact Forms
es: Formularios de contacto
