Field Report (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Media
hu: Média

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Contact Forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok
