Field Report (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Options
ja: オプション

en: Media
ja: メディア

en: Blocks
ja: ブロック

en: Field Type
ja: フィールドタイプ
