Field Report (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Options
ro: Opțiuni

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Blocks
ro: Blocuri
