Field Report (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Blocks
sk: Bloky
